Venneforeningens bestyrelse

 

 

Henning Kamper, formand

Tlf: 25 18 03 92

Mailhkam@guldborgsund.dk

 

  

 

 

Birte Tørnqvist, næstformand og medlemsansvarlig

Tlf23 70 90 49

Mailbirte@guldborgland.net

 

 

 

 

Carsten Aner, kasserer

Tlf: 22 39 60 89  

Mailcarstenaner@hotmail.com   

 

 


 

Dorthe Jørgensen, sekretær

Tlf: 30 35 15 16

Maildoraage@post.tele.dk

 

 

Linda Morgan-Fischer

 

 

Linda Morgan-Fischer, medlem

Tlf: 54 43 95 45  

Mail: linda-mf@hotmail.com

 

 

 

 

Kirsten Rasmussen, medlem

Tlf: 24 82 11 70

Mailkirsten-rasmussen21@sol.dk

 

 

 

 

Lotte Bech, suppleant

Tlf28 30 52 22

Maillilobech@email.dk